Uued tooted
JOINT & MUSCLE GEL
Geel liigestele ja lihastele
Lihasvalu ja -jäikust leevendab täisnaturaalne segu arnikast, ingverist, männist ja nelgist. Need taimsed ekstraktid omavad rahustavat ja lõõgastavad toimet, kosutavad kurnatud liigeseid, parandavad paindlikkust ning lõdvestavad valulikke ja pinges lihaseid. Maksimaalse lõdvestuse saavutamiseks ja lihaspingete vähendamiseks on koostisesse lisatud tihasheina ekstrakti, mis vabastab endorfiine ja rahustab üliaktiivseid närve. Pärast rasket füüsilist koormust lubage meil leevendada teie pingeid.
Jalageel
Värskendav jalageel sisaldab mikroobide ja seenhaiguste vastu kaitsvaid taimseid derivaate tüümiani, aedkannikest, rosmariini ja mändi. Jahutav geel annab väsinud jalgadele meeldiva värskuse ja takistab jalgade higistamist. Tihashein rahustab jalanärve ning kosutab kurnatud ja valulikke jalgu.
Hõõrdumist vähendav kreem
Aitab ennetada hõõrdumise tagajärjel tekkivaid kahjulikke nahaärritusi. Tasakaalustatud segu taimsetest koostisainetest soodustab naha paranemist, kuid mis veelgi tähtsam, ennetab pikaajalise hõõrdumise tagajärjel tekkivat ärritust. Oklusiivsed silikoonid loovad kauakestva hõõrdumist takistava kihi. Et nahka veelgi tõhusamalt kaitsta kitsaste riiete, jalanõude ja spordivarustuse poolt põhjustatud hõõrdumise eest, on koostisesse lisatud mikroobide ja seenhaiguste vastaseid nahka hooldavaid taimi. Kandke piisavas koguses toodet otse kõikidele ohustatud nahapiirkondadele. Sobib kasutamiseks koos kõikide naturaalsete ja polüpropüleenkiust valmistatud spordirõivastega, samuti loodusliku ja sünteetilise seemisnahaga ning neopreeni sisaldavate märgülikondadega. Kasutada nii märja kui ka kuiva sukeldumis-, surfi- ja kajakiülikonna või lühikeste ratturipükste all. Soovitatav on kanda kreemi ka sokkide alla enne matka-, hoki- või suusasaabaste kasutamist. Kreemi maha pesemiseks sobib SPORTIQUE’i õrn ja niisutav, spetsiaalselt aktiivsele inimesele loodud dušigeel. Vältida toote sattumist silma ja limaskestadele.
Värsked uudised

Ищем партнеров!

«Sportique» это международная компания производящая натуральную косметику, на Прибалтийском рынке продукция «Sportique» представлена с второй половины 2012 года.

Loe edasi:

Sportique supports WBR - World Bicycle Relief

SPORTIQUE supports and contributes to World Bicycle Relief Fund. Please join our drive, visit the WBR site. Pass the good word.

More Info at WBR site

RALLYE DAKAR 2012

InstaForex Loprais Team exclusively choose SPORTIQUE products to protect and shelter team of professional  drivers, mechanics and support personnel
from extreme heat & cold exposure, duress, and element danger at the worlds toughest and  most grueling Truck Race.